Image

Hallitus

Puheenjohtaja
Heikki Uusitalo
heikki.uusitalo@fi.abb.com
050-334 2361 [Call: 050-334 2361]

Varapuheenjohtaja
Asko Kamppinen
asko.kamppinen@netikka.fi
044-5377748

Klubimestari
Markku Rautonen
markku.rautonen@netikka.fi
040-525 5527 [Call: 040-525 5527]

Sihteeri ja jäsenrekisteri
Jussi Perttola
jussi.perttola@netikka.fi
0500-171214

Rahastonhoitaja
Pertti Eränen
pertti@eranen.com
050-4411328

Matkavastaava
Seppo Autio
seppo.autio@0-pautio.fi
0400-562424

Huolto- ja kulttuurisäätiön puheenjohtaja ja projektivastaava
Matti O Vironmäki
matti.vironmaki@netikka.fi
044-9818477

Postiosoite:

  • Vaasan Suomalainen Klubi ry
  • Vaasanpuistikko 24 C 7
  • 65100 Vaasa

Yhdistyksen sähköpostiosoite: vaasansuomalainenklubi@gmail.com

Klubi-illat

Klubi-illat pidetään pääsääntöisesti hotelli Vaakunan kokouskabineteissa, Rewell Centerin kolmannessa kerroksessa.